مدیریت سلامت- اخبار نشریه
جلسه هیأت تحریریه

حذف تصاویر و رنگ‌ها

  بسمه تعالی

  سال 1392 را در شرایطی آغاز می کنیم که مجله مدیریت سلامت سالی پر از فراز و نشیب و موفقیت را سپری کرد. در سال گذشته با توفیق خداوند و همت سردبیر محترم مجله، هیات تحریریه، داوران، ویراستاران و کارشناسان محترم مجله، موفق شدیم تا سطح مجله مدیریت سلامت را از سطح سه مجلات علوم پزشکی کشور به سطح دو ارتقاء داده و افتخاری دیگر را برای دانشگاه علوم پزشکی تهران به ارمغان بیاوریم. در این ارزشیابی انتشار به موقع شماره های مجله، پایگاه های نمایه کننده مجله، وجود سایت و نرم افزار استاندارد و فعال و پیش‌انتشار شماره های آتی مجله از جمله عواملی بودند که موجب ارتقای مجله را فراهم نموده اند. بی تردید اینکار بدون همکاری شایسته کلیه دست اندکاران مجله و مشارکت بی دریغ آنان، میسر نمی شد که برخود لازم می دانم از یکایک آنان تشکر و قدردانی نمایم.

  بدیهی است که تلاش شورای سردبیری و کلیه همکاران مجله برای ارتقای سطح مجله به سطح اول مجلات علوم پزشکی کشور از طریق نمایه کردن آن در پایگاه های بین المللی و همچنین افزایش شماره های مجله با توجه به اقبال محققین و دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی، ادامه خواهد یافت.

  بدین وسیله پیشاپیش ضمن تبریک سال 1392 هجری شمسی، در این سال برای کلیه همکاران مجله و دانشکده و محققین عرصه های پزشکی موفقیت، سلامت و پیروزی آرزومندم و از خداوند سبحان توفیق همه همکاران را در خدمت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی مسئلت دارم.

با آرزوی موفقیت مدیر مسوول مجله

 

 


به اطلاع کلیه نویسندگان محترم می رساند، جلسه هیأت تحریریه چهارشنبه آخر هر ماه برگزار می گردد.

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت سلامت:
http://jha.iums.ac.ir/find.php?item=1.42.35.fa
برگشت به اصل مطلب